پیام فرستادن
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
تور کارخانه
خونه >

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory تور کارخانه

تور کارخانه
تماس ها
تماس ها: Mr. Sean
فکس: 86-20-36737192
حالا تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید
Production Line

نمایش در فضای باز

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory خط تولید کارخانه 0

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory خط تولید کارخانه 1

سالن نمایشگاه هایهونگ

 

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory خط تولید کارخانه 2

 

دفتر تم Haihong

 

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory خط تولید کارخانه 3

 

خط تولید

 

با مساحت 80000 متر2و بیش از 800 کارمند و کارگر، شرکت هایهونگ چین کیفیت عالی خود را ایجاد کرده است.کیفیت ایجاد شده از برنامه ریزی، طراحی، تحقیق و توسعه تولید، فروش، ساخت و ساز و خدمات.شرکت ما به دلیل کیفیت و شهرت عالی خود، شبکه های بازاریابی خود را در کشورها و مناطق جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آمریکا، آفریقا و اروپا گسترش داده است، جایی که استقبال خوبی از آن شده و همکاری طولانی مدت و پایداری دارد.

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory خط تولید کارخانه 4 

R&D

از آنجایی که ما یک تیم عالی و مشتاق تحقیق و توسعه داریم، این تیم می‌تواند محصولات سفارشی را به مشتریان ما ارائه دهد، بنابراین HAIHONH به پیشرو در صنعت تبدیل می‌شود!شما می توانید ارزش تیم تحقیق و توسعه ما را در 5 پروژه معمولی سطح بین المللی تعیین کنید.

 

(1) بزرگترین ساختمان تک ساختمانی در جهان - "انجمن جهانی فورچون 2013" "مرکز جهانی چنگدو"، به عنوان "ما می توانیم جهان را از اینجا ببینیم، همچنین جهان در حال تماشای اینجا" است.

 

(2) بزرگترین مجموعه هتل منظره گلدار (یوننان رنگارنگ: شهر گلها) در کونمینگ.

کونمینگ شهر گل چین، سرزمین مادری گیاهان است.این یک چالش است که استانداردهای گیاه مصنوعی شهر را برآورده کند، کیفیت ابدی یک نیاز اساسی است.

 

(3) نقطه عطف جدید ماکائو با بلندترین چرخ و فلک در آسیا - "Macau Studio City".یک بار دیگر برای اثبات کار تیم تحقیق و توسعه کامل، استاندارد واجد شرایط مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش در فضای باز و تاخیر در آتش.

 

(4) مشارکت با بزرگترین توسعه دهنده املاک در چین - "EVERGRANDE"، ما بیش از 200 پروژه را تکمیل کرده ایم.

 

(5) ما یک گام بزرگ رو به جلو در تاریخچه بین المللی منظره مصنوعی داریم، تا توسط برترین توسعه دهنده پارک موضوعی جهان - "Shanghai Disney Resort" و تیم طراحی آن از استرالیا، تایید و همکاری کنیم.

 

این پنج پروژه معمولی همانطور که در بالا ذکر شد برای نشان دادن برجسته بودن HAIHONG در صنعت.

 

شروع با زیبایی طبیعی، 5000 متر2تحویل نمایشگاه یک مفهوم هنری زیبا و آسان با ساخت، توسعه و طراحی خود Haihong.ما می توانیم هزاران مناظر مختلف از جمله صخره ها و آبشارها، حیوانات و گیاهان، هنرهای گل، معماری های مصنوعی و مجسمه ها را ارائه دهیم.

 

Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory خط تولید کارخانه 0