پیام فرستادن
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
محصولات
اخبار
خونه >

چین Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory Company News

گیاهان مصنوعی هایهونگ @2023CIFF

در سال 2023، عقب ماندگی طولانی تقاضای سفت و سخت خانوارها باعث افزایش مصرف مبلمان شد و صنعت صدای بهبودی قوی را منتشر کرد.در ماه مارس، نمایشگاه بین المللی تولید تجهیزات و مواد اولیه مبلمان گوانگژو چین 2023 در نمایشگاه پاژو کانتون گوانگژو پاژو برگزار شد. مردم از هر قشری به نمایشگاه هجوم آوردند.این نمایشگاه توجه صنعت مبلمان جهانی را به خود جلب کرد و نخبگان از سراسر جهان را برای مشارکت مستمر در ساختن معیار صنعت تولید مبلمان آسیایی جذب کرد.   روند توسعه آینده صنعت مبلمان جهانی را پیش بینی کنید. از فرصت جدید رشد صنعت استفاده کنید   HAIHONG 18 بخش از جمله طراحی، مدل‌سازی، ساختار، درخت واقعی، بسته‌بندی و غیره را راه‌اندازی می‌کند تا یک قاب کارخانه سخت‌گیرانه بسازد تا به تمامی مراحل سفارش خدمات ارائه دهد. محصولات Haihong 80٪ مواد خام از مارک های بین المللی برای اطمینان از کیفیت بالا وارد می شود. با سطح پیشرو در اثر شبیه‌سازی محصول، سیستم مدیریت کنترل دقیق و خدمات حرفه‌ای، Haihong به طور گسترده توسط مشتریان پروژه‌های منظره حرفه‌ای در سراسر جهان شناخته شده و مورد اعتماد است، ما با موفقیت در 3000 پروژه در سراسر جهان مانند Universal Resort، Dream Island روسیه مشارکت داشته‌ایم. ، دریای جهان ابوظبی ، دیزنی لند و غیره شرکت گروه مرکز تجارت خارجی چین برگزار کننده "نمایشگاه کالاهای وارداتی و صادراتی چین" با سابقه بیش از 50 سال، با شبکه فروش قوی و کانال های دعوت خریدار است."نمایشگاه بین المللی مبلمان چین گوانگژو" که توسط این مرکز حمایت می شود، یک نمایشگاه بین المللی مبلمان حرفه ای با مقیاس و نفوذ بزرگ در آسیا است و از شهرت "مرکز تجارت خانگی آسیایی" برخوردار است.

2023

03/31

Haihong بهترین درخت استوایی مصنوعی را در صنعت می سازد

درخت نارگیل مصنوعی یک محصول گیاهی شبیه سازی شده است که توسط مهندسان برای شبیه سازی شکل طبیعی درخت نارگیل با استفاده از مواد بسیار شبیه سازی شده و سازگار با محیط زیست طراحی و تولید شده است تا محدودیتی که درخت نارگیل را فقط در مناطق گرمسیری می توان مشاهده کرد جبران کرد. -مناطق ارتفاعی در جنوبانواع مختلفی از درختان نارگیل شبیه‌سازی شده وجود دارد: نارگیل شاه، نارگیل چوبی، دانه فوفل، آجیل فوفل تقلبی، درخت نارگیل پوسته نارگیل، نارگیل معمولی و غیره. درخت نارگیل مصنوعی یک محصول گیاهی شبیه سازی شده است که توسط مهندسان برای شبیه سازی شکل طبیعی درخت نارگیل با استفاده از مواد بسیار شبیه سازی شده و سازگار با محیط زیست طراحی و تولید شده است تا محدودیتی که درخت نارگیل را فقط در مناطق گرمسیری می توان مشاهده کرد جبران کرد. -مناطق ارتفاعی در جنوبانواع مختلفی از درختان نارگیل شبیه‌سازی شده وجود دارد: نارگیل شاه، نارگیل چوبی، دانه فوفل، آجیل فوفل تقلبی، درخت نارگیل پوسته نارگیل، نارگیل معمولی و غیره. درختان نارگیل مصنوعی معمولا در مناطقی که برای کاشت درخت نارگیل مناسب نیستند استفاده می شود.تنه‌های آن‌ها صاف و تقریباً مستقیم است و برگ‌ها از بالای درخت «سرخ می‌شوند»، درست مانند آتش بازی برای سال نو.هتل ها، مکان های دیدنی، زمین های بازی، جوامع و مکان های دیگر برای ایجاد سبک نیمه گرمسیری جنوبی عالی هستند.  

2023

03/07

چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد

نانچانگ امروزی دریایی از گیاهان، دنیایی از بهار است و غرفه نمایشگاه ملی شلوغ و شلوغ است.نمایشگاه نانچانگ امسال شامل 7 مکان، 3000 غرفه استاندارد بین المللی، با مساحت نمایشگاهی بیش از 70000 متر مربع است.این نمایشگاه ها ده ها هزار نمایشگاه را به طور کامل پوشش می دهند، مانند گل های شبیه سازی شده، گیاهان شبیه سازی شده، لوازم عروسی، طراحی منظره، دکوراسیون منزل، لوازم زیبای چن، ماشین آلات و تجهیزات پردازش و لوازم جانبی مرتبط.از همه جهات از بازدیدکنندگان استقبال کنید. این نمایشگاه نانچانگ به طور کامل بیش از هزار شرکت تولید کارخانه شبیه سازی را از تیانجین، گوانگدونگ، هبی، شاندونگ، ژجیانگ و جاهای دیگر و همچنین ده ها هزار خریدار و نمایندگی شناخته شده درجه اول در داخل و خارج از کشور را پوشش می دهد.این نمایشگاه نانچانگ به طور موثر منابع ملی با کیفیت بالا را ادغام می کند، یک پلت فرم تجاری حرفه ای و بازار محور را برای تبادل صنعت و خرید سفارش ایجاد می کند و مد جدید صنعت را رهبری می کند.تصویر در این لحظه زیبای بهار، برگزاری آرام نمایشگاه تجاری نانچانگ فرصت‌های جدیدی را برای توسعه بیشتر صنعت ملی هنر و صنایع دستی ایجاد می‌کند و به طور موثر بازار مصرف و کانال‌های فروش را به هم متصل می‌کند و بستری موثر برای آنلاین و آفلاین ایجاد می‌کند. ارتباطات و همکاری های داخلی و بین المللی.انجمن هنر و صنایع دستی چین به عنوان یک انجمن ملی صنعت، مسئولیت اجتماعی رهبری و ترویج توسعه صنعت را بر عهده دارد و به طور موثر تشکیل و ادغام زنجیره صنعت کارخانه های شبیه سازی را هدایت می کند.نمایشگاه واقع در نانچانگ بیشتر به رشد اقتصادی پایدار و پایدار استان جیانگشی و حتی کل منطقه شرق چین خدمت خواهد کرد، کشت و رشد اقتصاد جدید و نقاط رشد مصرف را ترویج می‌دهد و به رهبری و خدمات رسانی عمیق صنعت ادامه می‌دهد ارتقاء مداوم مصرفمسئول این نمایشگاه گفت: برگزاری باشکوه نمایشگاه نانچانگ به طور کامل از پس سرزمین مصرفی وسیع منطقه جیانگشی بهره برد.از نیمه دوم سال 2022، تیم خرید حرفه ای نمایشگاه دارای برنامه سفری بیش از ده ها هزار کیلومتر است.در بیش از 40 شهر بزرگ و متوسط ​​در چین، فعالیت‌های تبلیغاتی دعوت‌نامه آنلاین و خارج از کشور هنگام رفتن به کل کشور انجام شد.     و تبلیغات را در نقاط مهم ترافیکی مانند ایستگاه راه آهن نانچانگ، فرودگاه و مرکز مترو راه اندازی کنید، و همچنین از رسانه های معروف برای انجام فعالیت های تبلیغاتی قوی دعوت کنید. در این بهار پر از نشاط و امید، برگزاری باشکوه نمایشگاه تجاری نانچانگ ارتقاء و ارتقای صنعت کارخانه های شبیه سازی را در سال 2023 به شدت ترویج خواهد کرد. گلدوزی زیبا یو ژانگ چونهوا، نمایشگاه ملی هونگ چنگ با هم، بسیاری از نمایشگاه های این نمایشگاه از نظر شکل و طراحی منحصر به فرد تر هستند، نه تنها استفاده از بسیاری از فناوری ها و مواد جدید، غنا و حس طراحی آن دستیابی به موفقیت است.بسیاری از غرفه داران ابراز امیدواری کردند که فناوری و تصویر جدید شرکت را از طریق محصولات جدید بیشتر و بهتر و مفاهیم طراحی پیشرفته تر نشان دهند. ‌       رئیس خریدار از فرانسه گفت که از نمایشگاه چیزهای زیادی به دست آورده و دوستان جدید زیادی پیدا کرده است.برگزاری موفقیت‌آمیز نمایشگاه تجاری نانچانگ، بستر خرید و مبادله بین‌المللی را بهتر ایجاد می‌کند و به نفع توسعه مشترک کل صنعت است.

2023

03/02

گیاهان مصنوعی بسیار توصیه شده توسط Haihong در این هفته

هر درخت تقلبی به صورت جداگانه ساخته می شود، بنابراین زاویه، جهت و شکل شاخه های هر درخت دقیقاً یکسان نخواهد بود.همانطور که هیچ دو برگ یکسان در جهان وجود ندارد، درختی که دریافت می کنید خاص ترین درخت در جهان خواهد بود.طبیعی است که درختی که دریافت کرده اید متفاوت از تصویر به نظر برسد. درخت مصنوعی Haihong از مواد بادوام ساخته شده و دارای نوارهای فلزی در تنه است.تنه و برگ‌ها و میوه‌ها با ظاهر واقعی، درخت مصنوعی را شبیه درخت واقعی می‌کند.مصنوعی .حس زیبایی و آرامش را القا می کند.درخت مصنوعی مصنوعی ما باعث می شود احساس کنید در طبیعت هستید و شادی طبیعی دارید.(گلدان های تزئینی شامل نمی شوند) درخت های هانگ نیازی به مراقبت اضافی ندارد.بدون آبیاری، بدون هرس شاخه و برگ، بدون دما، بدون کود.تمیز کردن نیز آسان است، فقط از یک پارچه مرطوب برای پاک کردن گرد و غبار استفاده کنید.ظاهر آن در تمام طول سال بدون محو شدن سبز و تازه می ماند.مواد تنه محکم و پایه پایدار.دوستانه حیوانات خانگی و کودکان. قسمت های بالایی و پایینی تنه درخت ما به دو قسمت قابل جدا شدن هستند.این مورد زمانی که از جعبه خارج می شود به دو قسمت تقسیم می شود، بنابراین فقط باید دو قسمت صندوق عقب را در کنار هم قرار دهید تا نصب کامل شود.سپس جهت و فاصله هر شاخه از درخت زیتون را تنظیم کنید تا زیباترین ظاهر و جلوه را به دست آورید. درختان ما برای هر مناسبت و انواع سبک های تزئینی مناسب هستند.چه در فضای داخلی و چه در فضای باز، اتاق نشیمن یا باغ ورودی، می تواند کاملاً متناسب با فضا و شکل باشد.همچنین برای دفتر، مرکز خرید، کافه، رستوران، کتابفروشی، هتل، بار، سالن زیبایی به عنوان یک گیاه تزئینی شبیه سازی شده مناسب است.درخت ما بهترین انتخاب به عنوان هدیه خانه، شکرگزاری، کریسمس، تولد است.قطعاً برای شما و خانواده و دوستانتان شگفت زده خواهد شد.

2023

02/14

چمن دیواری گیاهی سفارشی توسط کارخانه محوطه سازی Haihong

Haihong Plant Wall در طراحی و نصب باغ های عمودی زندگی سفارشی که به عنوان دیوارهای سبز، دیوارهای زنده یا دیوارهای گیاهی نیز شناخته می شوند، تخصص دارد.ما طرح‌های گیاه‌شناسی هنری را ایجاد می‌کنیم و آن‌ها را با گیاهان گرمسیری ارائه می‌کنیم تا فضا را با گیاهان مصنوعی زیبا کنیم و حس آرامش و رفاه را برای بازدیدکنندگان فراهم کنیم.   طرح دیوار گیاهی را که توسط نرم افزار کامپیوتری ویژه ما ساخته شده است دریافت خواهید کرد.این شامل انواع گیاهانی است که ما کارخانه تولید می کنیم.در حین طراحی، نقشه طرح برای تایید طرح نهایی برای شما ارسال می شود.اما شما می توانید ایده های خود را ارائه دهید تا بتوانیم طراحی را تا زمانی که شما راضی باشید تنظیم کنیم. پس از تایید طراحی دیوار کارخانه، تولید کارخانه بر اساس گیاهان بر اساس نرم افزار آغاز می شود.پانل های کامل با گیاهان بسته بندی شده و برای شما ارسال می شود تا بتوانید با توجه به راهنمای نصب ما، پانل ها را روی دیوار خود قرار دهید. این که آیا شما علاقه مند به یک دیوار گیاه مصنوعی سفارشی هستید، نگهداری از باغ عمودی موجود خود،یا هنر خزه، به ما بگویید چگونه می توانیم کمک کنیم.

2023

02/13

همه این ترکیبات مصنوعی گوشه کسب و کار شما را به مکان بهتری تبدیل می کند

اول اینکه گیاهان منظره بیونیک شبیه سازی شده توسط نور خورشید، هوا، آب، فصول و سایر شرایط طبیعی محدود نمی شوند و گونه های گیاهی را می توان با توجه به نیاز سایت انتخاب کرد.مهم نیست که کویر شمال غربی یا گوبی متروک می تواند در تمام طول سال دنیایی سبز مانند بهار ایجاد کند. ثانیاً نیازی به آبیاری و کود دهی نیست و جای نگرانی در مورد پژمردگی و پژمرده شدن گیاه نیست که باعث صرفه جویی در هزینه های مدیریتی در آینده می شود. سوم، با توسعه سریع مصالح ساختمانی و تکنولوژی، ایده های طراحی و خلاقیت به طور بی سابقه ای آزاد شده است.بیشتر و بیشتر فضاهای داخلی بلندتر در زندگی ما ظاهر می شوند.محوطه سازی گیاهی شبیه سازی شده، گیاهان نخل را با جلوه چشم انداز عالی به فضای داخلی معرفی می کند.فقط برای رفع نیازهای این نوع محوطه سازی فضا، برای ایجاد جلوه منظره ای که گیاهان معمولی نمی توانند به آن دست یابند. مردم با استفاده از گیاهان مصنوعی در کشور ما به ویژه استفاده از گل های مصنوعی بیگانه نیستند.به خصوص در دوران مدرن، گیاهان مصنوعی به سرعت توسعه یافته اند و تعداد زیادی تولید کننده گیاهان مصنوعی و تعداد زیادی محصولات با کیفیت بالا در پکن، شانگهای، گوانگژو، شنژن و جاهای دیگر ظهور کرده اند.با توجه به گسترش مستمر تقاضای بازار، گروهی از بازرگانان باهوش وارد این صنعت شدند و شروع به وقف خود به تحقیق، توسعه، تولید و فروش گیاهان مصنوعی و گیاهان تازه‌نگهداری کردند و در نتیجه باعث توسعه کل صنعت شدند. زنجیر.در حال حاضر محصولات به وفور یافت می شوند مانند: سری درخت نخل مصنوعی، سری نخل های تازه نگهداری، سری درختان نارگیل مصنوعی، سری درختان نخل مصنوعی (جلبک)، درخت بانیان مصنوعی، سری درختان باستانی، سری درختان مصنوعی، PU سری درختی، سری گیاه مصنوعی، حصیری استتار کابلی، سری درختی استتاری، درخت شکوفه هلو شبیه سازی شده، درخت شکوفه گیلاس، سری شبیه سازی شده بامبو، سری پوست شبیه سازی شده، سری برگ های شبیه سازی شده، سری شبیه سازی شده حصیری، سری های شبیه سازی شده چمن، سری گیاهان تازه نگهداری، سری میوه ها، سبزیجات شبیه سازی شده و غیره     با توسعه مداوم صنعت، پیشرفت تکنولوژی، توسعه گیاهان مصنوعی و گیاهان تازه‌نگهداری و بهبود پردازش مجدد هنری، گیاهان مصنوعی بیشتر هماهنگی کامل بین انسان و طبیعت را تفسیر خواهند کرد.با تلاش بی وقفه و پیگیری مجدانه پزشکان، با مفهوم و نگرش "کیفیت، نوآوری، کیفیت و خدمات"، صنعت گیاهان مصنوعی فضای توسعه کاملتر و سریعتری را به دست خواهد آورد.با بهبود مستمر الزامات همه اقشار برای این صنعت، اهالی صنعت نیز به طور مداوم در حال کاوش هستند تا از دستاوردهای ما برای رفع نیازهای مشتریان مختلف استفاده کنند.به ویژه در تحقیق و توسعه کارخانه های تازه داری، سرمایه گذاران زیادی نیروی انسانی، منابع مادی و منابع مالی زیادی را سرمایه گذاری کرده اند.محصولات دارای مزایای بسیاری از انواع، قیمت پایین، انعطاف پذیری قوی، کاهش پذیری خوب، عمر طولانی و نصب آسان هستند.در سراسر کشور هتل های پر ستاره، مراکز خرید بزرگ، کلوپ های سطح بالا، ساختمان های اداری سطح بالا و مکان هایی با فضا و محیط نسبی.فواره‌های صخره‌ای، پل‌های کوچک و آب روان، مناظر جزیره‌ای نارگیل، جنگل‌های تک درخت، این سبک‌ها که فقط در مناطق عجیب و غریب یا فضای باز یافت می‌شوند، ما همچنین می‌توانیم آنها را به طور کامل در محیطی که می‌خواهید تجسم کنیم. گیاهان شبیه سازی نیز گیاهان جعلی با موادی مانند ابریشم هستند.

2023

02/09

چرا برای ایجاد محیطی بهتر به گیاهان مصنوعی نیاز داریم؟

در راستای مفهوم "حفاظت از محیط زیست سبز، ساده و زیبا"، تلاش می کنیم تا بازاری با ویژگی های گیاهی شبیه سازی شده ایجاد کنیم تا درک زیبایی شناختی مردم از زندگی، تغییر ترکیب زیبای محیط خانه و تغییر شکل زندگی مردم را تسهیل کنیم. از منظر هنربگذارید دنیا پر از لذت زیبا باشد و محیطی هماهنگ، ساده و زیبا برای دکوراسیون منزل ایجاد کنید.   برنامه ما نه تنها بر بهبود هنری محصولات تمرکز دارد، بلکه بر نوآوری کانال های بازاریابی محصول نیز تمرکز دارد.ما امیدواریم که افراد بیشتری گیاهان شبیه سازی را درک کنند، گیاهان شبیه سازی را بخرند و گیاهان شبیه سازی را دوست داشته باشند.   محصولات مصنوعی نوعی تقلید از چیزهای واقعی است و کارخانه های شبیه سازی توسط تکنسین ها برای تقلید از مورفولوژی گیاه و استفاده از مواد اولیه شبیه سازی بالا طراحی و ساخته می شوند. انواع گیاه شبیه سازی غنی است، سبک کامل است.   فردای بهتری برای گیاهان شبیه سازی شده بسازید و فصلی زیباتر برای زندگی مردم بنویسید.     اول اینکه گیاهان منظره بیونیک شبیه سازی شده توسط نور خورشید، هوا، آب، فصول و سایر شرایط طبیعی محدود نمی شوند و گونه های گیاهی را می توان با توجه به نیاز سایت انتخاب کرد.مهم نیست که کویر شمال غربی یا گوبی متروک می تواند در تمام طول سال دنیایی سبز مانند بهار ایجاد کند. ثانیاً نیازی به آبیاری و کود دهی نیست و نگرانی بابت پژمردگی و پژمردگی گیاه وجود ندارد که این امر باعث صرفه جویی در هزینه های زیادی برای مدیریت آینده می شود.   سوم، با توسعه سریع مصالح ساختمانی و تکنولوژی، ایده های طراحی و خلاقیت به طور بی سابقه ای آزاد شده است.بیشتر و بیشتر فضاهای داخلی بلندتر در زندگی ما ظاهر می شوند.محوطه سازی گیاهی شبیه سازی شده، گیاهان نخل را با جلوه چشم انداز عالی به فضای داخلی معرفی می کند.فقط برای رفع نیازهای این نوع محوطه سازی فضا، برای ایجاد جلوه منظره ای که گیاهان معمولی نمی توانند به آن دست یابند.

2023

02/02

چرا درختان گل هلو برای سال نو چینی اهمیت زیادی دارند

درخت شکوفه هلو در سال به معنای برداشت عشق، توسعه بزرگ و طول عمر است، زیرا شکوفه های هلو قرمز است و خواستگاران را عموماً به عنوان شانس شکوفه هلو توصیف می کنند، بنابراین شکوفه های هلو می تواند نشان دهنده عشق برداشت باشد و در عین حال، هلو مسطح در افسانه به معنای طول عمر است، بنابراین شکوفه های هلو نیز مفهوم طول عمر دارند، قرار دادن درختان شکوفه هلو در سال جدید دارای معانی فرخنده ای است. معنی درخت شکوفه هلو در سال جدید چیست؟1. برداشت عشق در زندگی روزمره، مردم اغلب از شانس شکوفه هلو برای توصیف فردی که خواستگاران زیادی دارد استفاده می کنند، بنابراین شکوفه های هلو معنای عشق را دارند و درختان شکوفه هلو در سال نو به معنای امیدواری هستند که افراد مجرد بتوانند در سال جدید عشق زیبایی درو کنند. .دادن آن به دوستان یا خواهران معنای برکت دارد. 2. نمایشگاه بزرگ درخت شکوفه هلو در سال نو نیز پیامدهای طرح های بزرگی دارد.شکوفه های هلو در اصل قرمز هستند و تلفظ Hongtao شبیه Hongtu است و رنگ سال نو نیز قرمز است که به معنی فرخنده در سال جدید است، بنابراین درخت شکوفه هلو در سال جدید به این معنی است. یک نمایشگاه بزرگ، و به طور کلی می توان آن را به افراد تجاری داد.دوستان یا دوستانی که به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اند. 3. طول عمر درخت هلو نوروزی نیز معنای طول عمر دارد.در افسانه شکوفه هلو گلی است در آسمان و میوه آن را هلوی تخت می نامند که بعد از خوردن می تواند عمر را طولانی کند، بنابراین شکوفه هلو به معنی طول عمر نیز می باشد.معمولاً درختان شکوفه هلو را برای سال نو در خانه می گذارند و آرزوی طول عمر و طول عمر سالمندان خانواده را دارند.معنی برکت

2023

01/12

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10