همه محصولات
-
گیاهان مصنوعی برای دکوراسیون خانه
-
درخت بزرگ مصنوعی
-
درخت نخل استوایی مصنوعی
-
درخت منظره سازی مصنوعی
-
درخت شاخ و برگ مصنوعی
-
شاخه های درخت مصنوعی
-
گیاهان کوچک
-
مجسمه توپیاری
-
گیاهان کف گلدان مصنوعی
-
سبز شدن عمودی
-
گل های مصنوعی لمسی واقعی
-
گیاه ساکولنت مصنوعی
-
گیاه انگور مصنوعی
-
محوطه سازی GRC
-
لوازم جانبی گیاهان مصنوعی
-
درخت زیتون مصنوعی
-
روح سبزما شرکت Haihong را پس از جستجوی طولانی، کیفیت بالاتر محصولات آنها، توجه زیاد به جزئیات و مراقبت بالای مشتری انتخاب کردیم. آنها همیشه از ما پشتیبانی فوری برای تمام نیازهایمان را تضمین می کردند.آنها خدمات بسیار حرفه ای را نیز با اشاره به الزامات فنی برای دریافت مجوزها و خدمات تعمیر و نگهداری با قیمت رقابتی تضمین کردند. -
خانه گیاهکیفیت محصولات خوب، تحویل سریع، قیمت رقابتی و پشتیبانی قوی برای فنی وتعمیر و نگهداری باعث صرفه جویی در هزینه پروژه می شود و به ما کمک می کند تا شهرت زیادی از مشتری خود کسب کنیم.اکنون ما این نامه را می نویسیم تا صمیمانه قدردانی کنیم از HAIHONG، با تشکر از همه حمایت های بزرگ وهمکاری در روزهای گذشته
کلید واژه ها [ 180cm artificial landscape trees ] همخوانی داشتن 65 محصولات.
عمده فروشی درختان نخل مصنوعی 180 سانتی متر در فضای داخلی - من سبک گیاه نخل Areca. ♪ Haihong کارخانه مستقیم. ♪ درخت نخل بزرگ کاذب برای خانه و دفتر تزئینات
| نام: | درخت نخل آرکا مصنوعی |
|---|---|
| مواد: | برگ های پلی اتیلن یا برگ های پارچه |
| رنگ: | سبز، همانطور که در تصویر نشان داده شده است |
گیاه شفلرای چند ساقه مصنوعی 120 سانتیمتری 150 سانتیمتری 180 سانتیمتری | آربریکولای مصنوعی برای دکوراسیون داخلی دفتر و خانه
| نام محصول: | گیاه شفلرا مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 120cm 150cm 180cm |
مسافران مصنوعی دستکش با لبه های واقعی قهوه ای 160 سانتی متر 180 سانتی متر
| نام محصول: | نخل مسافران مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 180cm |
فروش داغ پرنده مصنوعی درخت بهشت با برگ های لمسی واقعی
| نام: | درخت مصنوعی پرنده بهشتی |
|---|---|
| استفاده: | تزیین |
| رنگ: | تصویر نشان داده شده است |
درخت نخل مسافر مصنوعی با لبه های برگ واقع گرایانه 160 سانتی متر 180 سانتی متر | گیاه پرنده بهشتی مصنوعی و طبیعی برای دکور
| نام محصول: | نخل مسافران مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 180cm 220cm 230cm |
گیاهان کوچک مصنوعی واقعی را در گلدان با درخت گل نگاه کنید
| نام: | درخت بوگنویل |
|---|---|
| استفاده: | تزیین |
| رنگ: | تصویر نشان داده شده است |
گیاهان مصنوعی عرضه کننده عمده گیاهان گلدان مصنوعی برای محیط های داخلی
| نام محصول: | نخل مسافران مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 90cm 120cm 160cm 180cm 220cm 250cm |
گیاهان مصنوعی گلدانی با شکوفه گیلاس واقعی برای فروش داغ
| نام: | درخت شکوفه های گیلاس |
|---|---|
| استفاده: | تزیین |
| رنگ: | تصویر نشان داده شده است |
بونسای دست ساز مصنوعی توس سفید با پوست واقعی برای محوطه سازی تزئینی و دکوراسیون حیاط
| ویژگی: | بادوام، واقع بینانه، سازگار با محیط زیست |
|---|---|
| کاربرد: | مرکز خرید، باغ، هتل ستاره، رستوران. پارک موضوعی |
| مواد:: | پوست و پلاستیک واقعی |
عمده فروشی درخت نخل مصنوعی 180 سانتی متری (5.9 فوت) - نخل آرکا مدل J | گیاهان مصنوعی بلند برای اتاق نشیمن | تولید مستقیم کارخانه هایهونگ | درختان نخل مصنوعی
| نام: | درخت نخل آرکا مصنوعی |
|---|---|
| مواد: | برگ های پلی اتیلن یا برگ های پارچه |
| رنگ: | سبز، همانطور که در تصویر نشان داده شده است |

