همه محصولات
-
گیاهان مصنوعی برای دکوراسیون خانه
-
درخت بزرگ مصنوعی
-
درخت نخل استوایی مصنوعی
-
درخت منظره سازی مصنوعی
-
درخت شاخ و برگ مصنوعی
-
شاخه های درخت مصنوعی
-
گیاهان کوچک
-
مجسمه توپیاری
-
گیاهان کف گلدان مصنوعی
-
سبز شدن عمودی
-
گل های مصنوعی لمسی واقعی
-
گیاه ساکولنت مصنوعی
-
گیاه انگور مصنوعی
-
محوطه سازی GRC
-
لوازم جانبی گیاهان مصنوعی
-
درخت زیتون مصنوعی
-
روح سبزما شرکت Haihong را پس از جستجوی طولانی، کیفیت بالاتر محصولات آنها، توجه زیاد به جزئیات و مراقبت بالای مشتری انتخاب کردیم. آنها همیشه از ما پشتیبانی فوری برای تمام نیازهایمان را تضمین می کردند.آنها خدمات بسیار حرفه ای را نیز با اشاره به الزامات فنی برای دریافت مجوزها و خدمات تعمیر و نگهداری با قیمت رقابتی تضمین کردند. -
خانه گیاهکیفیت محصولات خوب، تحویل سریع، قیمت رقابتی و پشتیبانی قوی برای فنی وتعمیر و نگهداری باعث صرفه جویی در هزینه پروژه می شود و به ما کمک می کند تا شهرت زیادی از مشتری خود کسب کنیم.اکنون ما این نامه را می نویسیم تا صمیمانه قدردانی کنیم از HAIHONG، با تشکر از همه حمایت های بزرگ وهمکاری در روزهای گذشته
کلید واژه ها [ height 150cm artificial landscape trees ] همخوانی داشتن 27 محصولات.
گیاهان کف گلدانی مصنوعی بامبو بودا برای فرود داخلی تزئینی
| نام: | بامبو بودا |
|---|---|
| مورد شماره.: | 5K4A5683 |
| مواد: | پلاستیک، پارچه |
درخت بلوط رنگ پاییز مصنوعی 150 سانتیمتر 180 سانتیمتر 210 سانتیمتر | بلوط مصنوعی فصلی برای دکوراسیون داخلی و محوطهسازی تجاری
| نام محصول: | درخت بلوط مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 150cm 180cm 210cm |
چین تولید کننده بوگانویلا درخت گیاه مصنوعی با گل سفید برای خانه دفتر فروشگاه دکوراسیون
| نام محصول: | درخت بوگنویل مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 150cm 180cm |
عمده فروش تزئینات خانگی PVC گل مصنوعی بوگانویلادرخت ها گل پارچه ای برای تزئینات خانگی
| مادی: | پلاستیکی |
|---|---|
| کاربرد: | خانه ، مدرسه ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی ، تعطیلات ، باغ |
| نشان: | سازگار با محیط زیست ، بادوام ، مقاوم در برابر آب ، با کیفیت بالا |
گیاه شفلرای چند ساقه مصنوعی 120 سانتیمتری 150 سانتیمتری 180 سانتیمتری | آربریکولای مصنوعی برای دکوراسیون داخلی دفتر و خانه
| نام محصول: | گیاه شفلرا مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 120cm 150cm 180cm |
گیاهان تزئینی داخلی 180 سانتی متری گیاه دیفن باخیا برگ سبز بزرگ برای محوطه سازی فضا
| نام: | گیاه مصنوعی دیفن باخیا |
|---|---|
| استفاده: | دکوراسیون داخلی و خارجی، دکور فضا |
| رنگ: | تصویر نشان داده شده است |

