همه محصولات
-
گیاهان مصنوعی برای دکوراسیون خانه
-
درخت بزرگ مصنوعی
-
درخت نخل استوایی مصنوعی
-
درخت منظره سازی مصنوعی
-
درخت شاخ و برگ مصنوعی
-
شاخه های درخت مصنوعی
-
گیاهان کوچک
-
مجسمه توپیاری
-
گیاهان کف گلدان مصنوعی
-
سبز شدن عمودی
-
گل های مصنوعی لمسی واقعی
-
گیاه ساکولنت مصنوعی
-
گیاه انگور مصنوعی
-
محوطه سازی GRC
-
لوازم جانبی گیاهان مصنوعی
-
درخت زیتون مصنوعی
-
روح سبزما شرکت Haihong را پس از جستجوی طولانی، کیفیت بالاتر محصولات آنها، توجه زیاد به جزئیات و مراقبت بالای مشتری انتخاب کردیم. آنها همیشه از ما پشتیبانی فوری برای تمام نیازهایمان را تضمین می کردند.آنها خدمات بسیار حرفه ای را نیز با اشاره به الزامات فنی برای دریافت مجوزها و خدمات تعمیر و نگهداری با قیمت رقابتی تضمین کردند. -
خانه گیاهکیفیت محصولات خوب، تحویل سریع، قیمت رقابتی و پشتیبانی قوی برای فنی وتعمیر و نگهداری باعث صرفه جویی در هزینه پروژه می شود و به ما کمک می کند تا شهرت زیادی از مشتری خود کسب کنیم.اکنون ما این نامه را می نویسیم تا صمیمانه قدردانی کنیم از HAIHONG، با تشکر از همه حمایت های بزرگ وهمکاری در روزهای گذشته
کلید واژه ها [ oem artificial landscape trees ] همخوانی داشتن 100 محصولات.
درختان نارگیل مصنوعی و گیاهان با کیفیت بالا - طرح های مقاوم در برابر اشعه UV قابل تنظیم.
| نشان: | سازگار با محیط زیست ، بادوام ، سبک ، مقاوم در برابر آب ، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش ، مقاومت د |
|---|---|
| مادی: | پلاستیک/ابریشم/فایبرگلاس |
| قد: | 3-12 متر |
درخت بلوط رنگ پاییز مصنوعی 150 سانتیمتر 180 سانتیمتر 210 سانتیمتر | بلوط مصنوعی فصلی برای دکوراسیون داخلی و محوطهسازی تجاری
| نام محصول: | درخت بلوط مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 150cm 180cm 210cm |
Large Handmade Artificial Yellow Maple Tree Chinese Maple Trees Faux Japanese Red Maple Tree
| مادی: | پلاستیکی یا فایبرگلاس |
|---|---|
| قد: | 3-6 متر |
| نام محصول: | درخت افرا مصنوعی |
درخت بلوط پاییزی مصنوعی تجاری 280 سانتیمتر | درخت بزرگ برگریزان برای فضای هتل و رستوران
| نام محصول: | درخت بلوط مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 280 سانتی متر |
artificial plant manufacturer Customizable Size Lifelike Artificial Silk Olive Tree for Hotel Lobby Decor
| مزیت: | ضد UV، ضد باد، ایمن، بادوام |
|---|---|
| مقاوم در برابر اب: | بله |
| استفاده کنید: | باغ.هتل.دکور منزل |
درخت بلوط پاییزی مصنوعی تجاری | 160 سانتیمتر 185 سانتیمتر 210 سانتیمتر درخت برگریز پاییزی برای فضای هتل و رستوران
| نام محصول: | درخت بلوط مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 185cm 210cm |
درخت بوگنویلا صورتی مصنوعی، 47/63/75 اینچ، گیاه ضد اشعه UV برای تزئینات در فضای باز و داخلی، درخت گل جعلی عمده فروشی
| نام محصول: | درخت بوگنویل مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 120cm 160cm 190cm |
درخت زیتون مصنوعی 6 فوتی با کیفیت بالا، چند تنه، درخت مصنوعی سیاه زیتون با تنه چوبی طبیعی برای دکور خانه، دفتر کار و مرکز خرید
| مزیت: | ضد UV، ضد باد، ایمن، بادوام |
|---|---|
| مقاوم در برابر اب: | بله |
| استفاده کنید: | باغ.هتل.دکور منزل |
چین تولید کننده بوگانویلا درخت گیاه مصنوعی با گل سفید برای خانه دفتر فروشگاه دکوراسیون
| نام محصول: | درخت بوگنویل مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 150cm 180cm |
artificial 3.5-4.5 autumn flame dark red maple tree for wedding hotel shopping mall decoration
| مادی: | پلاستیکی یا فایبرگلاس |
|---|---|
| قد: | 3-6 متر |
| نام محصول: | درخت افرا مصنوعی |

