پیام فرستادن
Guangzhou Haihong Arts & Crafts Factory
محصولات
اخبار
خونه > اخبار >
اخبار شرکت در مورد چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Mr. Sean
فکس: 86-20-36737192
حالا تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد

2023-03-02
Latest company news about چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد

نانچانگ امروزی دریایی از گیاهان، دنیایی از بهار است و غرفه نمایشگاه ملی شلوغ و شلوغ است.نمایشگاه نانچانگ امسال شامل 7 مکان، 3000 غرفه استاندارد بین المللی، با مساحت نمایشگاهی بیش از 70000 متر مربع است.این نمایشگاه ها ده ها هزار نمایشگاه را به طور کامل پوشش می دهند، مانند گل های شبیه سازی شده، گیاهان شبیه سازی شده، لوازم عروسی، طراحی منظره، دکوراسیون منزل، لوازم زیبای چن، ماشین آلات و تجهیزات پردازش و لوازم جانبی مرتبط.
از همه جهات از بازدیدکنندگان استقبال کنید.

آخرین اخبار شرکت چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد  0
این نمایشگاه نانچانگ به طور کامل بیش از هزار شرکت تولید کارخانه شبیه سازی را از تیانجین، گوانگدونگ، هبی، شاندونگ، ژجیانگ و جاهای دیگر و همچنین ده ها هزار خریدار و نمایندگی شناخته شده درجه اول در داخل و خارج از کشور را پوشش می دهد.
این نمایشگاه نانچانگ به طور موثر منابع ملی با کیفیت بالا را ادغام می کند، یک پلت فرم تجاری حرفه ای و بازار محور را برای تبادل صنعت و خرید سفارش ایجاد می کند و مد جدید صنعت را رهبری می کند.
تصویر

در این لحظه زیبای بهار، برگزاری آرام نمایشگاه تجاری نانچانگ فرصت‌های جدیدی را برای توسعه بیشتر صنعت ملی هنر و صنایع دستی ایجاد می‌کند و به طور موثر بازار مصرف و کانال‌های فروش را به هم متصل می‌کند و بستری موثر برای آنلاین و آفلاین ایجاد می‌کند. ارتباطات و همکاری های داخلی و بین المللی.
انجمن هنر و صنایع دستی چین به عنوان یک انجمن ملی صنعت، مسئولیت اجتماعی رهبری و ترویج توسعه صنعت را بر عهده دارد و به طور موثر تشکیل و ادغام زنجیره صنعت کارخانه های شبیه سازی را هدایت می کند.
نمایشگاه واقع در نانچانگ بیشتر به رشد اقتصادی پایدار و پایدار استان جیانگشی و حتی کل منطقه شرق چین خدمت خواهد کرد، کشت و رشد اقتصاد جدید و نقاط رشد مصرف را ترویج می‌دهد و به رهبری و خدمات رسانی عمیق صنعت ادامه می‌دهد ارتقاء مداوم مصرف
مسئول این نمایشگاه گفت: برگزاری باشکوه نمایشگاه نانچانگ به طور کامل از پس سرزمین مصرفی وسیع منطقه جیانگشی بهره برد.از نیمه دوم سال 2022، تیم خرید حرفه ای نمایشگاه دارای برنامه سفری بیش از ده ها هزار کیلومتر است.در بیش از 40 شهر بزرگ و متوسط ​​در چین، فعالیت‌های تبلیغاتی دعوت‌نامه آنلاین و خارج از کشور هنگام رفتن به کل کشور انجام شد.
 
آخرین اخبار شرکت چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد  1

 

و تبلیغات را در نقاط مهم ترافیکی مانند ایستگاه راه آهن نانچانگ، فرودگاه و مرکز مترو راه اندازی کنید، و همچنین از رسانه های معروف برای انجام فعالیت های تبلیغاتی قوی دعوت کنید.

در این بهار پر از نشاط و امید، برگزاری باشکوه نمایشگاه تجاری نانچانگ ارتقاء و ارتقای صنعت کارخانه های شبیه سازی را در سال 2023 به شدت ترویج خواهد کرد.

گلدوزی زیبا یو ژانگ چونهوا، نمایشگاه ملی هونگ چنگ با هم، بسیاری از نمایشگاه های این نمایشگاه از نظر شکل و طراحی منحصر به فرد تر هستند، نه تنها استفاده از بسیاری از فناوری ها و مواد جدید، غنا و حس طراحی آن دستیابی به موفقیت است.
بسیاری از غرفه داران ابراز امیدواری کردند که فناوری و تصویر جدید شرکت را از طریق محصولات جدید بیشتر و بهتر و مفاهیم طراحی پیشرفته تر نشان دهند.
آخرین اخبار شرکت چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد  2

 

آخرین اخبار شرکت چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد  3

 

آخرین اخبار شرکت چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد  4

 

آخرین اخبار شرکت چگونه Haihong به محبوب ترین تامین کننده در نمایشگاه Nanchang 2023 تبدیل شد  5


رئیس خریدار از فرانسه گفت که از نمایشگاه چیزهای زیادی به دست آورده و دوستان جدید زیادی پیدا کرده است.
برگزاری موفقیت‌آمیز نمایشگاه تجاری نانچانگ، بستر خرید و مبادله بین‌المللی را بهتر ایجاد می‌کند و به نفع توسعه مشترک کل صنعت است.