همه محصولات
-
گیاهان مصنوعی برای دکوراسیون خانه
-
درخت بزرگ مصنوعی
-
درخت نخل استوایی مصنوعی
-
درخت منظره سازی مصنوعی
-
درخت شاخ و برگ مصنوعی
-
شاخه های درخت مصنوعی
-
گیاهان کوچک
-
مجسمه توپیاری
-
گیاهان کف گلدان مصنوعی
-
سبز شدن عمودی
-
گل های مصنوعی لمسی واقعی
-
گیاه ساکولنت مصنوعی
-
گیاه انگور مصنوعی
-
محوطه سازی GRC
-
لوازم جانبی گیاهان مصنوعی
-
درخت زیتون مصنوعی
-
روح سبزما شرکت Haihong را پس از جستجوی طولانی، کیفیت بالاتر محصولات آنها، توجه زیاد به جزئیات و مراقبت بالای مشتری انتخاب کردیم. آنها همیشه از ما پشتیبانی فوری برای تمام نیازهایمان را تضمین می کردند.آنها خدمات بسیار حرفه ای را نیز با اشاره به الزامات فنی برای دریافت مجوزها و خدمات تعمیر و نگهداری با قیمت رقابتی تضمین کردند. -
خانه گیاهکیفیت محصولات خوب، تحویل سریع، قیمت رقابتی و پشتیبانی قوی برای فنی وتعمیر و نگهداری باعث صرفه جویی در هزینه پروژه می شود و به ما کمک می کند تا شهرت زیادی از مشتری خود کسب کنیم.اکنون ما این نامه را می نویسیم تا صمیمانه قدردانی کنیم از HAIHONG، با تشکر از همه حمایت های بزرگ وهمکاری در روزهای گذشته
کلید واژه ها [ office artificial potted plant plants ] همخوانی داشتن 386 محصولات.
درخت زیتون مصنوعی 6 فوتی با کیفیت بالا، چند تنه، درخت مصنوعی سیاه زیتون با تنه چوبی طبیعی برای دکور خانه، دفتر کار و مرکز خرید
| مزیت: | ضد UV، ضد باد، ایمن، بادوام |
|---|---|
| مقاوم در برابر اب: | بله |
| استفاده کنید: | باغ.هتل.دکور منزل |
مسافران مصنوعی دستکش با لبه های واقعی قهوه ای 160 سانتی متر 180 سانتی متر
| نام محصول: | نخل مسافران مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 180cm |
درخت نخل مسافر مصنوعی با لبه های برگ واقع گرایانه 160 سانتی متر 180 سانتی متر | گیاه پرنده بهشتی مصنوعی و طبیعی برای دکور
| نام محصول: | نخل مسافران مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 180cm 220cm 230cm |
47in 59in 70in بلند لمس واقعی مصنوعی Schefflera درخت سبز گلدان Schefflera گیاه برای تزئینات خانه
| نام محصول: | درخت Schefflera مصنوعی |
|---|---|
| سبک: | مدرن ، گرمسیری ، مینیمالیستی ، کلاسیک و غیره |
| ارتفاعات موجود: | 120 سانتی متر (4ft) ، 150 سانتی متر (5ft) ، 180 سانتی متر (6ft) |
چین تولید کننده بوگانویلا درخت گیاه مصنوعی با گل سفید برای خانه دفتر فروشگاه دکوراسیون
| نام محصول: | درخت بوگنویل مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 150cm 180cm |
هايهونگ محصولات جديد بوگانويلا مصنوعي درخت گل 4 فوت 6 فوت جعلي بوگانويلا ظرفي مصنوعي براي خانه دکورات هتل
| مادی: | پلاستیکی |
|---|---|
| کاربرد: | خانه ، مدرسه ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی ، تعطیلات ، باغ |
| نشان: | سازگار با محیط زیست ، بادوام ، مقاوم در برابر آب ، با کیفیت بالا |
گل های مصنوعی تقریبا طبیعی بوگنویل صورتی دکوراسیون درخت کریسمس تعطیلات
| مادی: | پلاستیکی |
|---|---|
| کاربرد: | خانه ، مدرسه ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی ، تعطیلات ، باغ |
| نشان: | سازگار با محیط زیست ، بادوام ، مقاوم در برابر آب ، با کیفیت بالا |
5 فوت 6 فوت 7 فوت گیاه نخل گرمسیری مصنوعی، درخت نخل مصنوعی، گیاه سبز مصنوعی از پیش گلدان شده برای خانه، اتاق نشیمن، پاسیو بیرونی، دفتر، خانه
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
عمده فروش تزئینات خانگی PVC گل مصنوعی بوگانویلادرخت ها گل پارچه ای برای تزئینات خانگی
| مادی: | پلاستیکی |
|---|---|
| کاربرد: | خانه ، مدرسه ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی ، تعطیلات ، باغ |
| نشان: | سازگار با محیط زیست ، بادوام ، مقاوم در برابر آب ، با کیفیت بالا |
درخت بوگنویلا صورتی مصنوعی، 47/63/75 اینچ، گیاه ضد اشعه UV برای تزئینات در فضای باز و داخلی، درخت گل جعلی عمده فروشی
| نام محصول: | درخت بوگنویل مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 120cm 160cm 190cm |

