همه محصولات
-
گیاهان مصنوعی برای دکوراسیون خانه
-
درخت بزرگ مصنوعی
-
درخت نخل استوایی مصنوعی
-
درخت منظره سازی مصنوعی
-
درخت شاخ و برگ مصنوعی
-
شاخه های درخت مصنوعی
-
گیاهان کوچک
-
مجسمه توپیاری
-
گیاهان کف گلدان مصنوعی
-
سبز شدن عمودی
-
گل های مصنوعی لمسی واقعی
-
گیاه ساکولنت مصنوعی
-
گیاه انگور مصنوعی
-
محوطه سازی GRC
-
لوازم جانبی گیاهان مصنوعی
-
درخت زیتون مصنوعی
-
روح سبزما شرکت Haihong را پس از جستجوی طولانی، کیفیت بالاتر محصولات آنها، توجه زیاد به جزئیات و مراقبت بالای مشتری انتخاب کردیم. آنها همیشه از ما پشتیبانی فوری برای تمام نیازهایمان را تضمین می کردند.آنها خدمات بسیار حرفه ای را نیز با اشاره به الزامات فنی برای دریافت مجوزها و خدمات تعمیر و نگهداری با قیمت رقابتی تضمین کردند. -
خانه گیاهکیفیت محصولات خوب، تحویل سریع، قیمت رقابتی و پشتیبانی قوی برای فنی وتعمیر و نگهداری باعث صرفه جویی در هزینه پروژه می شود و به ما کمک می کند تا شهرت زیادی از مشتری خود کسب کنیم.اکنون ما این نامه را می نویسیم تا صمیمانه قدردانی کنیم از HAIHONG، با تشکر از همه حمایت های بزرگ وهمکاری در روزهای گذشته
کلید واژه ها [ office artificial potted plant plants ] همخوانی داشتن 386 محصولات.
تزئینات داخلی و خارجی درخت جعلی در گلدان گیاهان پلاستیکی درخت مصنوعی درخت لاستیکی جعلی برای تزئینات خانگی اتاق نشیمن دفتر
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
درخت مصنوعی بلوط پاییزی در گلدان - 160 سانتیمتر / 185 سانتیمتر / 210 سانتیمتر | درخت مصنوعی واقعگرایانه برای دکور خانه و دفتر کار | تولید مستقیم کارخانه هایهونگ
| نام محصول: | درخت بلوط مصنوعی |
|---|---|
| سبک: | مدرن ، گرمسیری ، مینیمالیستی ، کلاسیک و غیره |
| ارتفاعات موجود: | 160cm (5.2ft) ، 185cm (6.06ft) ، 210cm (7ft) |
درخت مصنوعی بوگانویلا با گل در گلدان پلاستیکی برای ورودی خانه دفتر اداری دکوراسیون مهمانی باغ
| نام محصول: | درخت بوگنویل مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 185cm 210cm |
درخت نخل مصنوعی 4 فوت 5.3 فوت 6 فوت بهترین گیاه مصنوعی پرنده بهشتی گیاه بونسای سبز استوایی مصنوعی برای دکور مهمانی هتل عروسی
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
180 سانتی متر 210 سانتی متر درخت نارگیل مصنوعی گیاهان جعلی درختان سبز درختان نخل بزرگ اتاق تزئینات کف گلدان
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
درخت نخل نارگیل جعلی ابریشم واقعی H350cm در فضای باز مراقبت آسان است
| نام: | پادشاه کوچک مصنوعی |
|---|---|
| مواد: | پارچه یا برگ پلی اتیلن |
| رنگ: | تصویر |
درختان ابریشم با ارتفاع واقعی 220 سانتی متر برای داخل خانه برای اتاق نشیمن
| نام: | درخت افرا |
|---|---|
| مواد: | پارچه یا برگ پلی اتیلن |
| رنگ: | تصویر |
درخت نخل مصنوعی عمده فروشی تنه های فیبر واقع گرایانه گیاه کف آرکا گرمسیری مصنوعی برای دکوراسیون داخلی خانه و دفتر
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
Haihong تولید کننده ابریشم برگ درخت فیکوس مصنوعی 6 فوت و ساقه طبیعی، درخت فیکوس جعلی با گلدان پلاستیکی، درخت فیکوس جعلی برای دفتر خانه مزرعه برای دکوراسیون داخلی در فضای باز
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
درخت فیکوس مصنوعی 6 فوتی، درخت انجیر معابد مصنوعی برای دکور
| نام محصول: | درخت مصنوعی فیکوس |
|---|---|
| سبک: | مدرن ، گرمسیری ، مینیمالیستی ، کلاسیک و غیره |
| ارتفاعات موجود: | 150 سانتی متر (5ft) ، 180 سانتی متر (6ft) ، 210cm (7ft) |

