همه محصولات
-
گیاهان مصنوعی برای دکوراسیون خانه
-
درخت بزرگ مصنوعی
-
درخت نخل استوایی مصنوعی
-
درخت منظره سازی مصنوعی
-
درخت شاخ و برگ مصنوعی
-
شاخه های درخت مصنوعی
-
گیاهان کوچک
-
مجسمه توپیاری
-
گیاهان کف گلدان مصنوعی
-
سبز شدن عمودی
-
گل های مصنوعی لمسی واقعی
-
گیاه ساکولنت مصنوعی
-
گیاه انگور مصنوعی
-
محوطه سازی GRC
-
لوازم جانبی گیاهان مصنوعی
-
درخت زیتون مصنوعی
-
روح سبزما شرکت Haihong را پس از جستجوی طولانی، کیفیت بالاتر محصولات آنها، توجه زیاد به جزئیات و مراقبت بالای مشتری انتخاب کردیم. آنها همیشه از ما پشتیبانی فوری برای تمام نیازهایمان را تضمین می کردند.آنها خدمات بسیار حرفه ای را نیز با اشاره به الزامات فنی برای دریافت مجوزها و خدمات تعمیر و نگهداری با قیمت رقابتی تضمین کردند. -
خانه گیاهکیفیت محصولات خوب، تحویل سریع، قیمت رقابتی و پشتیبانی قوی برای فنی وتعمیر و نگهداری باعث صرفه جویی در هزینه پروژه می شود و به ما کمک می کند تا شهرت زیادی از مشتری خود کسب کنیم.اکنون ما این نامه را می نویسیم تا صمیمانه قدردانی کنیم از HAIHONG، با تشکر از همه حمایت های بزرگ وهمکاری در روزهای گذشته
کلید واژه ها [ office artificial potted plant plants ] همخوانی داشتن 377 محصولات.
درخت نخل نارگیل مصنوعی همیشه سبز با ارتفاع سفارشی 3-30 متر برای رویدادهای خارج از منزل
| مواد: | ساقه های فیبر شیشه ای و برگ های پارچه ای |
|---|---|
| ضمانت: | 1 سال |
| ویژگی: | مصنوعی اما ظاهر طبیعی، بدون پرستاری |
ODM مصنوعی درختان منظره درختان پر نخل با جزئیات برگ طبیعی دکوراسیون داخلی
| مواد: | برگهای ساقه و عرق واقعی |
|---|---|
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | همیشه سبز و کم نگهداری |
| ویژگی: | مصنوعی اما ظاهر طبیعی، بدون پرستاری |
عمده فروشی بونسای قرمز سبز ابلق گیاه مصنوعی ناندینا سبزی ابریشم بامبوی بهشتی برای دکوراسیون خانه باغ در فضای باز
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
گیاه شفلرای چند ساقه مصنوعی 120 سانتیمتری 150 سانتیمتری 180 سانتیمتری | آربریکولای مصنوعی برای دکوراسیون داخلی دفتر و خانه
| نام محصول: | گیاه شفلرا مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 120cm 150cm 180cm |
مسافران مصنوعی دستکش با لبه های واقعی قهوه ای 160 سانتی متر 180 سانتی متر
| نام محصول: | نخل مسافران مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 180cm |
درخت نخل مسافر مصنوعی با لبه های برگ واقع گرایانه 160 سانتی متر 180 سانتی متر | گیاه پرنده بهشتی مصنوعی و طبیعی برای دکور
| نام محصول: | نخل مسافران مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 160cm 180cm 220cm 230cm |
چین تولید کننده بوگانویلا درخت گیاه مصنوعی با گل سفید برای خانه دفتر فروشگاه دکوراسیون
| نام محصول: | درخت بوگنویل مصنوعی |
|---|---|
| تایپ کنید: | درخت مصنوعی بزرگ / درخت مصنوعی منظره |
| اندازه ارتفاع: | 150cm 180cm |
5 فوت 6 فوت 7 فوت گیاه نخل گرمسیری مصنوعی، درخت نخل مصنوعی، گیاه سبز مصنوعی از پیش گلدان شده برای خانه، اتاق نشیمن، پاسیو بیرونی، دفتر، خانه
| مواد: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ شاخ و برگ: | سبز |
| درخواست: | خانه ، مدرسه ، فضای باز ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی |
هايهونگ محصولات جديد بوگانويلا مصنوعي درخت گل 4 فوت 6 فوت جعلي بوگانويلا ظرفي مصنوعي براي خانه دکورات هتل
| مادی: | پلاستیکی |
|---|---|
| کاربرد: | خانه ، مدرسه ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی ، تعطیلات ، باغ |
| نشان: | سازگار با محیط زیست ، بادوام ، مقاوم در برابر آب ، با کیفیت بالا |
گل های مصنوعی تقریبا طبیعی بوگنویل صورتی دکوراسیون درخت کریسمس تعطیلات
| مادی: | پلاستیکی |
|---|---|
| کاربرد: | خانه ، مدرسه ، سرپوشیده ، مهمانی ، هدیه ، عروسی ، تعطیلات ، باغ |
| نشان: | سازگار با محیط زیست ، بادوام ، مقاوم در برابر آب ، با کیفیت بالا |

